HABERLER / ASKF /

Bingöl 1.Amatör Ligi Play Off Fikstürü Çekildi

Yayın Tarihi : 2020 Mart 10 23:55:47

Haberin

Okunma Sayısı
527

Bingöl 1.Amatör Ligi Play Off Fikstürü Çekildi

Bingöl 1.Amatör Ligi  Play Off Fikstürü Çekildi

Bingöl 1.Amatör Ligi'nde Yeşil ve Beyaz Grup'larda ilk 3 sırayı alan takımlardan oluşan play off serisinin fikstür çekimi ASKF merkezinde yapıldı.

Bingöl 1.Amatör Ligi'nde Yeşil ve Beyaz Grup'larda ilk 3 sırayı alan takımlardan oluşan play off serisinin fikstür çekimi  kulüp yöneticilerinin katılımıyla Başkan Ali Ekber Alimoğlu'nun moderatörlüğünde ASKF merkezinde yapıldı.

Gruplarını ilk 3 sırada bitiren  Ağaçeli Spor, Bingöl Gençlik Spor, Bingöl Uydukent Spor, Çavuşlar Spor, Ekinyolu Spor ve Karlıova Yıldırım Spor tek devreli lig usulüne göre karşılaşıp grupta en yüksek puanı almak için mücadele edecekler. Puan eşitliği halinde ise şampiyonun belirlenmesi için ekstra bir maç oynatılacaktır.Şampiyon olan takım ilimizin Bölgesel Amatör Lig kontejanının tek takım olmasından dolayı bu ligde ilimizi temsil etmek için 12 Bingöl Spor ile play out maçı oynayacaktır.

Play offlara yükselen takımlara tebrik ederek konuşmasına başlayan Başkan Alimoğlu lige katılım gösterip lige renk katılan takımlara da teşekkür etti. Kulüp başkanlarının fikirleri ve önerileri sonunda lig takvimi 14-15  Mart 2020 olarak belirlenip  fikstür çekimine çekildi.Fikstür çekimi sonucu ilk hafta eşleşmeleri

Bingöl Uydukent Spor - Ekinyolu Spor

Çavuşlar Spor - Ağaçeli Spor

Bingöl Gençlik Spor - Karlıova Yıldırım Spor  şeklinde oluşmuştur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

HABER FOTO GALERİ

BENZER HABERLER

  • Amatör Lig Hasreti Sona Eriyor
    Futbolun amatör ruhunun yıllardır yaşandığı...
  • Amatör Lig Hasreti Sona Eriyor
  • Onur Kurulu Üyemiz Hacı Ahmet Caf'ı Kaybettik
    Bingöl İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımc...

Yorum Yap