HABERLER / ASKF /

ALİMOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Yayın Tarihi : 2020 Temmuz 26 23:29:26

Haberin

Okunma Sayısı
556

ALİMOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

ALİMOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Fedeasyonu 10. Genel kurulu Kongresi'nde seçime tek aday olarak giren Ali Ekber Alimoğlu yeniden seçildi.

Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Fedeasyonu 10. Genel kurulu Kongresi'nde seçime tek aday olarak giren Ali Ekber Alimoğlu yeniden seçildi. Bingöl İl Özel İdaresi çay bahçesinde saat 15.00'da başlayan seçimde delegelerin çoğu alanda hazır olarak bulundu. Şehit Aileleri Konfedersasyonu Ziya Sözen gibi önemli isimlerin de katıldığı kongre İstiklal Marşı ile başladı. Akabinde kürsüye çıkan başkan  Alimoğlu şu konuşmayı yaptı.

Sayın divan, saygı değer davetliler ve kurulumuzun değerli delegeleri,

10. genel kurulumuza  hoşgeldiniz. Uzun yıllardır  emek verdiğim ve severek yaptığım federasyon başkanlığına tekrardan aday oldum. 15 kulüple devraldığımız federasyonumuzun 56 delegesi varken bugün bu sayımız yaklaşık 4 kat artarak 192'ye ulaştı. Bunun huzurunu ve mutluluğunu yaşıyorum. Ben ve bu yola birlikte çıktğımız dostlarımız spora gönül vermiş bir şekilde, güzel Bingöl'ümüzün  gençliğine hizmet  etmenin çabası içinde olduk. Kulüplerimizin sorunlarını ve spor yapmanın ne kadar zor olduğunun bilinci ile hareket etmekteyiz.Şayet bazı  hizmetlerler yaptıysak bunu mihnet değil görevimiz olarak yapmanın inancı ile yaptık ve devam edeceğiz. En büyük hayalim Bingöl'ümüze  ve sporuna bütün spor taban birliklerinin içinde ikame edeceği Amatörler Evi'ni inşa edip hizmete sunmaktır. Sayın Belediye başkanımız Erdal .Arıkan beyin de bu konuda yaklaşımı olumlu olup çalışmalarımızı belli bir aşamaya getirebildik. En kısa zamanda bunun gerçekleşmesi için uğraşacağız. Kulüp temsilcilerinin her birinin benim nazarımda değeri ve kıymeti çok fazladır. Hiçbir maddi beklentisi olmadığı halde il sporuna hizmet etmektedirler. Hepsine huzurlarınızda teşekkür ederim. Hep beraber hareket ederek daha iyi işlere imza atacağız. Genel kurulun hayırlı olmasını diliyor hepinize katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

 

Bu konuşmanın ardında yapılan seçimde oyların tamamını alan Ali Ekber Alimoğlu yeniden Bingöl Amatör Spor Kulüpleri Fedeasyonu seçildi. Başkan Alimoğlu'nun yönetim kurulunda şu isimler yer aldı;

Başkan: Ali Ekber ALİMOĞLU

Genel Sekreter : Şevket KILIÇ

Yön. Krl. A.Ü : Mücahit KIZILARSLAN

Yön. Krl. A.Ü : Vedat HAKAN

Yön. Krl. A.Ü : Mithat KAYA

Yön. Krl. A.Ü : Mehmet YILDIZ

Yön. Krl. A.Ü : Mahmut Arif KAYA

Yön. Krl. A.Ü : Müjdat AYDOĞDU

Yön. Krl. A.Ü :Erdoğan BOLLUK

Yön. Krl. A.Ü : Enes GÖLEN

Yön. Krl. A.Ü : Nureddin BULUT

 

DENETLEME KURULU

Den. Krl. A.Ü : Ersan BEKTAŞ

Den. Krl. A.Ü : Recep GÜNERİGÖK

Den. Krl. A.Ü : Halim PUSA

 

DİSİPLİN KURULU (ASİL)

D. Krl.Bşk : Fırat KETBOĞA

D. Krl. A.Ü : Cedid ŞEN

D. Krl .A.Ü : Osman ORMAN

D. Krl .A.Ü : Ruhat GÜRSUL

D. Krl .A.Ü : Ali KITAY

 

ONUR KURULU

Erdal ARIKAN

Ahmet CAF

Reşat YILMAZ

Ziya SÖZEN

Selahattin ERDOĞMUŞ

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

HABER FOTO GALERİ

BENZER HABERLER

  • A Millî Takım'ın Dünya Kupası play-off yarı finalindeki rakibi Portekiz oldu
    A Millî Takımımızın 2022 Dünya Kupası Avrup...
  • Mustafa Cengiz'i kaybettik
    Galatasaray Kulübü eski Başkanı Mustafa Cengiz...
  • Kuntz:
    2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri G Grubu ...

Yorum Yap